Patate të mbushura me peshk ton

16 maj 2017 17:45

Për përgatitjen e patateve të mbushura me peshk ton, iu duhen produktet e mëposhtme.

3 ose 4 patate të reja

Peshk ton rio mare

Qepë të reja

Kripë dhe piper

Djathë kaçkavall

Ndërkaq se si bëhet përgatitja e tyre, mund t’i ndiqni në videon e mësipërme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme