Linda sjell recetat e reja

15 maj 2017 18:50

Recetat e reja nga Linda për datat 15 deri 19 maj, mund t’i ndiqni në videon e mësipërme.

Këto janë recetat me përbërës nga ato më të shëndetshmet për këtë javë.

Lindja sjell palpeta me panxhar, sallatë me avokado, dhe ëmbëlsirë me fruta.

Te Linda mund ta ndiqni nga e Hëna në të Premte në orën 8:00 dhe 17:30.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme