Qofte pule me shije kumini

12 maj 2017 16:19

Për përgatitjen e qofteve nga pula dhe me shije kumini iu duhen këto produkte të cilat mund t’i gjeni më poshtë:

500 gr gjoks pule

1 qepë

50 gr thermi buke sipas nevojës

1 vezë

Kripë dhe Piper

1 lugë çaji kumin

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme