Pite pa miell

10 maj 2017 12:00

Për përgatitjen e pites pa miell iu duhen këto produkte:

600 gr patate të ziera

250 gr gjizë

50 gr fjolla thekre

50 gr thermi buke

300 gr spinaq

1 lugë çaji arrë mukati

Kripë dhe Piper

2 vezë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme