Shpageta me vezë

10 maj 2017 10:00

Për përgatitjen e shpagetave me vezë iu duhen këto produkte:

250 gr shpageta

3 vezë

50 ml krem halta

50 gr djathë parmesan

Kripë dhe Piper

50 gr mish të tharë

50 gr perime

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme