Mish viçi me delikatesë

09 maj 2017 16:05

Për përgatitjen e mishit të viçit me delikatesë iu duhen këto produkte:

600 gr mish viçi

2 qepë

1 kokë hudhre

2 degë selino

400 ml salcë domatesh

20 ml uthull molle

2 lugë supe xhem të kumbullave

Kripë dhe piper

50 ml vaj ulliri

Majdanoz të freskët

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme