Kifle me shije hudhre

07 maj 2017 17:06

Për përgatitjen e kifleve me shije hudhre iu duhen produktet e mëposhtme:

300 gr miell integral

300 gr miell

150 gr bollgur dhe 100 gr tjera

7 gr maje buke

1 lugë sheqer

1 lugë kripë

300 ml ujë

150 ml jogurt

30 ml vaj ulliri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme