Lindja sjell recetat e reja për 8-12 maj

05 maj 2017 21:00

Receta pranverore me shumë ngjyra dhe shije vijnë nga Linda, nga e Hëna në të Premte në orën 8:00 dhe pasdite në orën 17:30.

Se çfarë do të gatuajë Linda mund të ndiqni në videon e mëposhtme, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme