Tost francez me mish viçi

02 maj 2017 17:23

Për përgatitjen e tostit me mish viçi iu duhen këto produkte:

Bukë integrale tosti

300 gr mish viçi

2 apo 3 qepë të kuqe

5 apo 6 kërpudha

Vaj Ulliri

Gjalpë

Kripë dhe piper

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme