Pastë me salmon

01 maj 2017 15:06

Për përgatitjen e pastës me salmon iu duhen këto produkte:

500 gr pastë

300 gr salmon

1 qepë të kuqe

10-15 kokrra kapër

Kripë dhe Piper

Vaj ulliri

Kopër të thatë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme