Salmon në avull

01 maj 2017 09:25

Për përgatitjen e salmonit në avull iu duhen këto produkte:

4 file salmoni

Kripë dhe piper

Vaj ulliri

Brokoli

Lulelakër

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme