Gjoks pule me purrinj

29 prill 2017 17:16

Për përgatitjen e gjoksit të pulës me purrinj iu duhen këto produkte:

800gr gjoks pule

4-5 purrinj

Vaj ulliri

Kripë dhe Piper

Kopër të tharë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme