File pule me spinaq

28 prill 2017 21:44

Për përgatitjen e fileve të pulës më spinaq iu duhen këto produkte:

800gr file pule

2 qepë

500gr spinaq

Kripë dhe Piper

1 lugë çaji koriandër

Vaj ulliri

200gr oriz

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme