File levreku

25 prill 2017 20:29

Për përgatitjen e fileve me levrek iu duhen këta përbërës:

2 levrekë

12 karkaleca Cah

Vaj ulliri

Kripë

Piper

300gr spinaq

Hudhër e grimcuar në vaj ulliri

Majdanoz sipas dëshirës dhe

Verë të bardhë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme