Qofte të shëndetshme

23 prill 2017 19:33

Për përgatitjen e këtyre qofteve iu duhen produktet e mëposhtme:

350gr mish të bluar

2 qepë

2 degë selino

2 karota

2 speca (të kuqë dhe të gjelbër)

Kripë/Piper

Piper djegës

Majdanoz të freskët ose të tharë

1 vezë dhe një e bardhë e vezës

Rreth 50gr thermia buke

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme