KOHA.net

Samsung 7

Samsung

Истражете го Галакси на можности со Samsung во AZTECH

Реклама 16 мај 2024 11:39 часот

Дали сте подготвени за вашата технолошка авантура со Samsung! Активна е неверојатната понуда „Истражете ја галаксијата на можностите со Самсунг“...

Aztech - Samsung

Квалитет кој трае цел живот

Реклама 10 мај 2024 10:42 часот

Современиот живот бара уреди со најнова технологија, а на овој начин Samsung направи извонреден чекор...

Samsung

Samsung повторно го симна Apple од тронот

TECH 17 април 2024 08:41 ч

Откако извесно време беше престигнат од Apple, Samsung се врати на тронот како најголем производител на телефони...

Компанијата Apple

Apple ја гледа борбата во Кина, Samsung излегува на врвот

TECH 15 април 2024 11:33 ч

Технолошката компанија Apple го загуби првото место како производител на телефони, рангирајќи се под Samsung Ова се случи бидејќи...

Samsung

Galaxy AI пристигна во AZTECH

Реклама 5 април 2024 16:27 ч

AZTECH е тука да ја донесе револуцијата на вештачката интелигенција во светот на мобилните уреди. Донесувајќи ја најновата технологија...

Профитот на Samsung расте

Samsung очекува раст на профитот од над 900%

TECH 5 април 2024 13:55 ч

Samsung Electronics соопшти дека очекува неговата заработка за првите три месеци од 2024 година да расте...

Samsung, S24, технологија

Samsung најавува важни ажурирања

TECH 26 март 2024 година 14:37 часот

Во јануари Samsung ги лансираше моделите Galaxy S24, S24 PLus и S24 Ultra, но неодамна објави дека овие ќе...