KOHA.net

реклама 16

Првиот филм „Marvel“ премиера на годината

Првиот филм „Marvel“ премиера на годината

Реклама 23 јули 2024 20:56 часот

Сите љубители на филмовите и ексклузивните права на Марвел, познати по своите неверојатни специјални ефекти и приказни...

Ипко

Преведувачки и лекторски услуги на официјални документи на IPKO

Реклама 16 јули 2024 07:00 часот

MarketingREF: RFQ-0064-07-24Почитувани ИПКО Телекомуникации ДООЕЛ, ги поканува сите заинтересирани страни на конкурентно наддавање во врска со нашето барање за „ПРЕВОДНИ УСЛУГИ...

нептуниум

Супершот од Нептун Косово ве очекува во финалето на ЕП 2024!

Реклама 12 јули 2024 13:55 часот

Нептун Косова ова лето беше блиску до фудбалските фанови со Супершот, настан кој донесе емоции и подароци...

Приштина Ер

Приштина Прин за билети со бројот на резервации на билети, има порака за клиентите

Реклама 1 јули 2024 16:57 часот

Најголемата албанска компанија PrishtinaTicket продолжува да води на пазарот на резервации на билети за патувања во градовите...

Нептун

Уживајте во летото, а не во топлината!

Реклама 21 јуни 2024 година, 17:08 часот

Клима уредите се суштинска компонента за повеќето домови и деловни објекти, особено за време на топлите летни месеци. Меѓу опциите ...

Вива

За празникот Бајрам, СЛЕЗЕТЕ до НЕБЕСНИОТ ЧЕШ!

Реклама 12 јуни 2024 година, 16:26 часот

ДА ДА... само од супермаркет гигантот Viva Fresh Store, овие денови до Бајрам, може да најдете ПОПУСТИ...

СПАР

SPAR слави 5 години во Косово!

Реклама 12 јуни 2024 година, 16:15 часот

Меѓународниот бренд SPAR го слави својот 5-ти роденден на работа во Косово. SPAR е присутен во повеќе од 48 земји...

Оглас - спонзорирана статија

Добри вести за Албанците во Швајцарија

Реклама 12 јуни 2024 година, 08:10 часот

Најголемата авиокомпанија на аеродромот во Приштина GP Aviation и најголемиот албански тур-оператор Prishtina Ticket објавуваат...

Реклама

ИПКО со гордост го спонзорира Самитот за Западен Балкан 2024 година во Косово

Реклама 11 јуни 2024 година, 15:41 часот

ИПКО со задоволство го објавува спонзорството на Самитот за Западен Балкан 2024 година, кој моментално се одржува во Косово. Оваа...

Оглас - viva Vresh онлајн

Направете си го животот полесен, нарачајте од каде било во светот!

Реклама 20 мај 2024 17:26 часот

Ја имате ли апликацијата Viva Fresh Online?! Ако не, што чекаш?! Преку апликацијата Viva Fresh Online можете да...

Меки вештини

Отворена апликација: Дознајте за меките вештини и лидерство во бесплатната обука понудена од Coca-Cola HBC Косово

Реклама 13 мај 2024 18:03 часот

„Лидерство и дигитални вештини“ е следната бесплатна обука од програмата „Кока-кола ги поддржува младите“, која беше...

Спонзорирана статија/Приштински билет

Јануари-април, косовската компанија со рекорд на патувања во Европа!

Реклама 13 мај 2024 13:50 часот

Познатата авиокомпанија GP Aviation го објави бројот на продадени билети во периодот јануари-април 2024. Според податоците...

Aztech - Samsung

Квалитет кој трае цел живот

Реклама 10 мај 2024 10:42 часот

Современиот живот бара уреди со најнова технологија, а на овој начин Samsung направи извонреден чекор...

Јаболко

Apple се повлекува откако рекламата уништи инструменти

TECH 10 мај 2024 08:06 часот

Apple се извини по бурните реакции за рекламата со предмети, вклучувајќи музички инструменти и книги,...

Спонзорирана статија

ПроКредит Банка, лидер во туркањето на енергетската транзиција

Реклама 16 април 2024 14:13 ч

Пазарот на енергија, на глобално ниво, претрпе големи промени во последните години. Затоа и во Косово унапредувањето ...

Известување за доброволна ликвидација

Реклама 5 април 2024 12:32 ч

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ДОБРОВОЛНА ЛИКВИДАЦИЈА Друштво „Комерцијална банка АД Београд - филијала Митровица“ со деловен број 810363292 (стар број...