ФИФА Евро 2024 KOHA.net

кожен печат 6

Dj Geek, Ya Nina и Ledri Vula во соработка

Dj Geek, Ya Nina и Ledri Vula во соработка

SHOWBIZ 12 јуни 2024 година, 21:58 часот

Диџеј Гик, Ја Нина и Ледри Вула во средата објавија соработка „Çka i bone“ е насловот на песната што...

l

Ледри и Елвана ја објавија „No Love“

SHOWBIZ 7 јуни 2024 година, 19:04 часот

Раперот Ледри Вула соработуваше со пејачката Елвана Ѓата за новиот музички проект објавен во петокот.

Лабинот Тахири

„На кого личевте“ во нова верзија

SHOWBIZ 29 мај 2024 21:42 часот

„Кујт и паске нја“ на пејачот Лабинот Тахири во средата дојде во нова верзија Во соработка со Dj...

Луиз Ејли

Луиз Ајли ги „победи“ Геасин и Ледрин

SHOWBIZ 16 април 2024 15:05 ч

Со песната „Кце“, која брои над 12 милиони хитови на YouTube од нејзиното лансирање 1 месец...

Печат и масна кожа

Ледри и Гејси го лансираа „Туј“

SHOWBIZ 31 март 2024 година 19:46 часот

Ледри Вула и Гетоар Селими го започнаа најновиот музички проект насловен „Туј“.Текстот и мелодијата на песната се...

Селими гето

Спотот на Гети со познатиот рапер излегува задутре

SHOWBIZ 29 март 2024 година 15:51 часот

Познатиот албански пејач, Гетоар Селими, познат како Ghetto Geasy, објави дека оваа недела...