ФИФА Евро 2024 KOHA.net

SHOWBIZ

По шпекулациите за раскинување, Џастин и Хејли се видени заедно

Неодамна се појавија информации дека славниот пар Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Бибер се движат кон разделба. Но, овие шпекулации се чини дека исчезнаа откако парот беа видени заедно.

Најпознатиот пејач на светот Џастин Бибер заедно со сопругата Хејли Бибер во средата вечерта отишле во црква.

Ова се случи само неколку часа откако таткото на манекенката, Стивен Болдвин, сподели видео од својот зет на Инстаграм, со натпис со кој ги замоли фановите да се молат за парот.

Двојката Хејли и Џастин, кои се венчаа во 2018 година, отидоа на миса во црквата Черхом во Беверли Хилс во средата навечер со Тесла од 90 долари, објави Page Six.

Двајцата претходно изјавија дека се побожни христијани и дека религијата им е многу важна, откривајќи дека молитвите честопати им помагале да надминат разни неволји.

Во меѓувреме, беше објавено дека обожавателите на двојката откриле дека се насочуваат кон развод откако не ги виделе како се појавуваат заедно во јавност по настанот „Супер Боул“, додека шпекулираат дека парот има проблеми, а Хејли е само видена. со пријатели.

{галерија}