ФИФА Евро 2024 KOHA.net

SHOWBIZ

Тревис Скот танцува во Грција

Травис Скот

Травис Скот

Светски познатиот рапер Тревис Скот моментално престојува во Миконос, Грција.

Додека неговите конкуренти, Дрејк и Кендрик Ламар, се судираат низ „битовите“, Скот танцува со присутните во грчки ресторан.

На социјалната мрежа TikTok, многу фанови споделија видеа на кои може да се види како раперот танцува на грчка музика.