Tre persona sulmuan autobusin në Prishtinë

Tre persona sulmuan autobusin në Prishtinë

18 shkurt 2017 16:24

Autobusi i ri i linjës 4 i “Trafikut Urban” është sulmuar nga dy apo tre persona, merr vesh Koha.net.

Ata dyshohet se kanë thyer xhamin e derës hyrëse të autobusit në stacionin te Bregu i Diellit.

Nga autobusi kanë dalë shoferi dhe konduktori, por s’kanë arritur që t’i zënë të dyshuarit.

Autobusët e rinj të shumëpërfolur janë lëshuar dje në qarkullim për herë të parë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme