Prishtina dhe UNDP me projekte për qytetarët

Prishtina dhe UNDP me projekte për qytetarët

05 mars 2018 11:23

Kryetari i Komunës së Prishtinës, z. Shpend Ahmeti, priti sot në takim përfaqësuesen e UNDP-së znj. Alessandra Roccasalvo, njofton kumtesa komunale, transmeton Koha.net.

Në takim u diskutua për bashkëpunimin e vazhdueshëm mes Komunës dhe UNDP-së.

Ky bashkëpunim, sipas kumtesës, ka rezultuar me shumë projekte konkrete, sidomos në sferën e digjitalizimit të administratës dhe luftimin e korrupsionit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme