Ahmeti zotohet ta përfundojë projektin që lidh Pallatin e Rinisë me Grandin

Ahmeti zotohet ta përfundojë projektin që lidh Pallatin e Rinisë me Grandin

02 mars 2018 22:21

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se do të luftojë qiranë e dyfishtë dhe mafinë në Pallatin e Rinisë në momentin që ndërmarrja do të bëhet komunale.

Në një intervistë në emisionin 038, Ahmeti ka thënë se Pallati do të rinovohet por duke ruajtur pamjen e vjetër.

Ai ka thënë se dëshiron që në mandatin e tij të përfundojë edhe projekti që lidh Pallatin e Rinisë dhe Hotel Grandin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme