Ahmeti nuk siguron se do të jetë “kryetar i Prishtinës nga Vetëvendosje”

Ahmeti nuk siguron se do të jetë “kryetar i Prishtinës nga Vetëvendosje”

02 mars 2018 21:16

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka garantuar se do të jetë kryetar i kryeqytetit deri në fund të mandatit por nuk ka dhënë garanci nëse do të jetë kryetar i Prishtinës nga radhët e Vetëvendosjes.

“Unë mund të garantoj që do të jem kryetar i Prishtinës dhe asgjë më shumë. Unë i kam ftuar edhe asambleistët e LVV-së edhe të partive tjera që të votojnë në të mirë të qytetit. Nuk e mohoj. Situata në Vetëvendosje nuk është e mirë”, ka thënë Ahmeti në një intervistë në emisionin “038”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Koliqi 05/03/2018 13:53

o Shpend a të kujtohet LDD se për FER-in të mos flasim, keq kini me u therrë, kujdes!!!

Shto koment

Të ngjashme