“Trafiku Urban” s`i njofton udhëtarët për reduktim qarkullimi në dy linja Foto: Koha

“Trafiku Urban” s`i njofton udhëtarët për reduktim qarkullimi në dy linja

22 janar 2018 08:55

Qytetarët e Prishtinës janë përballur me pritje të gjata të linjave të autobusëve 3 dhe 4, nëpër qytet, gjatë ditës së shtunë, kur pati reshje me intensitet më të lartë të borës, shkruan sot “Koha Ditore”.

Por asnjë njoftim për vonesa nuk është bërë publik nga ana e ndërmarrjes “Trafiku Urban”.

Pritje për autobusët e linjës kanë zgjatur edhe më shumë se një orë... (më gjerësisht lexoni sot në “Koha Ditore”)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme