Takohen Ahmeti e Velijaj

Takohen Ahmeti e Velijaj

13 janar 2018 13:11

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, bashkë me nënkryetarin e komunës, Selim Pacolli, drejtorët dhe kabinetin, vizituan kryetarin e Bashkisë e Tiranës, Erion Veliaj.

Ahmeti ka postuar disa fotografi në facebook, dhe ka shkruar se në këtë takim të përzemërt u njoftuan me projektet që po realizohen aktualisht në Tiranë, si dhe u zotuan për vazhdimin e bashkëpunimit në mes të dy kryeqyteteve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme