Sot në 038 ministri Ismaili flet për ndotjen e ajrit

Sot në 038 ministri Ismaili flet për ndotjen e ajrit

12 janar 2018 19:18

Sot në emisionin 038 të KTV-së Uran Ismaili nga Ministria e Shëndetësisë, do të flasë për ndotjen e ajrit.

Ai do të flasë edhe për spitalin e qytetit dhe për Kuvendin Komunal, ku ai përfaqëson Partinë Demokratike të Kosovës.

038 do të ju informojë edhe për rrezikun e reduktimeve të ujit e gjithashtu edhe për mos kompletimin e kabinetit të kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme