Nesër në 038 flet Lirak Çelaj

Nesër në 038 flet Lirak Çelaj

30 nëntor 2017 20:20

Ish-kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës, Lirak Çelaj do të flasë për herë të parë për rezultatin e zgjedhjeve lokale të premten në emisionin 038 në KTV.

A është Prishtina ëndërr e parealizuar për PDK-në?

Çka do të bëjë Çelaj pas humbjes së zgjedhjeve?

Këto dhe të tjera të premten nga ora 20:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme