Ahmeti e Salihu me akuza të ndërsjella për bërllokun në Prishtinë

02 nëntor 2017 19:38

Kanë vazhduar akuzat e kundërakuzat ndërmjet kryetarit në detyrë të Prishtinës, Shpend Ahmeti, dhe kryeshefit ekzekutiv të kompanisë “Pastrimi”, Feim Salihu.

Ahmeti thotë se kryeqyteti nuk po pastrohet qëllimisht për arsye politike, por Salihu i mohon akuzat.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme