Në Prishtinë hapën shtëpizat e librave

Në Prishtinë hapën shtëpizat e librave

29 shtator 2017 14:26

Sot, në Prishtinë u hapën dhe filluan punën tetë shtëpizat për libra, njofton kumtesat nga komuna e Prishtinës, transmeton Koha.net.

Këto shtëpiza janë rregulluar nga komuna e Prishtinës në bashkëpunim me DEMOS-in zviceran.

Sipas kumtesës, shitësit e librave falënderuan Komunën për këtë projekt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme