PDK hap fushatën në Prishtinë në orën 00:00 të 21 shtatorit

PDK hap fushatën në Prishtinë në orën 00:00 të 21 shtatorit

20 shtator 2017 23:25

Fushata parazgjedhore për zgjedhjet lokale në Kosovë, më 21 shtator, transmeton Koha.net .

Partia Demokratike e Kosovës me gjasë ka vendosur që të mos e humbasë asnjë sekondë të kësaj dite.

Prandaj, kjo parti ka njoftuar se fushatën e vet do ta hapë pikërisht në orën 00:00 të kësaj date.

Fushata do të nisë në Prishtinë dhe atë do ta hapë kryetari i PDK-së Kadri Veseli.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme