Ahmeti: Në Prishtinë dikush po i këput telat e ndriçimit publik

Ahmeti: Në Prishtinë dikush po i këput telat e ndriçimit publik

20 shtator 2017 22:27

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, në profilin vet të Facebookut ka publikuar një foto dhe një tekst për të dëshmuar se në disa lagje e rrugë të Prishtinës po këputen, po priten e po dëmtohen telat e ndriçimit publik, transmeton Koha.net.

Kështu, sipas Ahmeti t ka ndodhur tash së shpejti edhe në rrugën “Bajram Bahtiri” në kryeqytet.

I pari i Prishtinës ka njoftuar se dëmet tashmë janë riparuar ndërsa ka shfaqur shpresën se nga kamerat do të dihet se kush është ai që po do terr në Prishtinë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme