Era e fortë rrëzon rrethojat e stadiumit

Era e fortë rrëzon rrethojat e stadiumit

11 shtator 2017 21:00

Era e fortë të hënën pasdite ka rrëzuar edhe rrethojat e stadiumit, i cili ka një kohë që është duke u rinovuar.

Në redaksinë e Koha.net kanë ardhur disa fotografi, ndërsa lexuesit tregojnë se disa persona ishin duke u marrë me riparimin e rrethojave.

Më herët, Koha.net raportoi edhe për rrëzimin e skeleve nga një objekt ndërtimi në “Dragodan”, dëmtimin e ndërtesës së Komunës dhe për Gjimnazin e Matematikës në Emshir të cilin e mori uji.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme