Ahmeti ua uron Bajramin besimtarëve, mëton solidaritet me të varfrit

Ahmeti ua uron Bajramin besimtarëve, mëton solidaritet me të varfrit

01 shtator 2017 10:43

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ua ka uruar besimtarëve myslimanë festën e Bajramit të Vogël. “Kurban Bajrami është festë e solidaritetit posaçërisht me ata që jetojnë në kushte më të rënda. Paqe e lumturi për të gjithë juve dhe uroj që këtë festë ta kaloni me më të dashurit tuaj”, thuhet në postimin e Ahmetit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme