Ahmeti e zyrtari i UNICEF-it në Kosovë vizituan çerdhet me bazë në komunitet

Ahmeti e zyrtari i UNICEF-it në Kosovë vizituan çerdhet me bazë në komunitet

29 gusht 2017 16:39

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, bashkë me zv. shefin e UNICEF-it në Kosovë, James Mugaju, vizituan sot dy çerdhe me bazë në komunitet, “Botanika” dhe “Shkronjat”, njofton zyra për komunikim me media e Komunës.

Përfaqësuesit e UNICEF-it kishin për qëllim të shohin punën dhe investimet e Komunës në këto çerdhe, me qëllim bashkëpunimi për krijimin e kushteve sa më të mira në çerdhet me bazë në komunitet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme