Mustafa: Abrashi do të bashkëqeverisë me qytetarët

Mustafa: Abrashi do të bashkëqeverisë me qytetarët

25 gusht 2017 17:05

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka shprehur bindjen se Arban Abrashi, i kandiduari i kësaj partie do të jetë kryetar i ardhshëm i Prishtinës.

Ai ka thënë se Abrashi do të bashkëqeverisë me qytetarët e Prishtinës.

“LDK ka njerëzit dhe zgjidhjet më të mira që ua ofron qytetarëve në pushtetin lokal dhe atë qendror. Arbani do të qeverisë së bashku me qytetarët”, ka thënë Mustafa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme