Evitohet rreziku nga një ballkon në Prishtinë Foto: Koha

Evitohet rreziku nga një ballkon në Prishtinë

25 gusht 2017 12:22

Para pak çastesh është evituar rreziku nga një ballkon afër ndërtesës së ish “Rilindjes”, në kryeqytet.

Sipas lexuesit, që ka dërguar fotografitë për Koha.net, një copë betoni nga ky ballkon pothuajse ishte gati të bie në tokë, që do të rrezikonte lokalet poshtë ndërtesës si dhe këmbësorët.

Zjarrfikësit kanë sanuar këtë rrezik të mundshëm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme