Lirak Çelaj kandidat i PDK-së për Prishtinën

Lirak Çelaj kandidat i PDK-së për Prishtinën

22 gusht 2017 21:57

Kryesia e PDK-së sonte ka marrë vendimin që kandidat i saj për kryetar të Prishtinës, ta nominojë Lirak Çelajn, merr vesh Koha.net.

Çelaj është kryetar i degës së PDK-së në kryeqytet dhe asamblist i kësaj partie në Kuvendin Komunal.

Partia Demokratike sonte për orën 23:00 do të mbajë një konferencë për media, në të cilën pritet të bëhen publik emrat e kandidatëve për kryetar të të gjitha komunave të vendit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme