Shkyçje emergjente e rrymës në Badovc Foto: Ilustrim

Shkyçje emergjente e rrymës në Badovc

21 gusht 2017 14:51

KEDS SH. A. njofton se sot, më 21.08.2017 në NS 35/10 kV Badovci për shkak të rregullimit të prishjes në Fabrikën e Ujit do të ketë ndërprerje emergjente të:

· Daljes 10 kV Graçanica 1 (Kodi: 10014004) prej orës 16:00 deri në orën 16:30.

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa energji elektrike do të mbesin: Graçanica, Padalishta, Te mbeturinat, Ibër Lepenci dhe Lindja.

Arsyeja e ndërprerjes: rregullimi i prishjes në Fabrikën e Ujit, shkyçje emergjente.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme