Breshër i madh në Prishtinë

Breshër i madh në Prishtinë

17 gusht 2017 16:31

Prishtina është kapluar nga një stuhi breshëri dhe vetëtima.

Stuhia kaploi kryeqytetin pasdite ndërsa paradite mbretëroi vapë.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme