Dëmtime të objekteve te parku “1 Tetori”

Dëmtime të objekteve te parku “1 Tetori”

15 gusht 2017 21:19

Këto pamje që dëshmojnë dëmtimet në parkun më të ri të kryeqytetit te palestra “1 Tetori” i ka postuar në Facebook nënkryetari i Vetëvendosjes dhe tash deputet i kësaj partie Dardan Sejdiu, transmeton Koha.net.

Me shënim e legjendës “Pa koment”, Sejdiu me këto fotografi ka treguar për dëmet që janë bërë në qendrën e vogël rekreative- sportive te ky park nga vizorët ose nga dikush tjetër por gjithsesi nga të pakujdesshmit dhe nga të papërgjegjshmit.

Të përkujtojmë se gjatë inaugurimit të parkut, kryetari komunës, Shpend Ahmeti, ishte penguar gjatë fjalimit të tij nga aktivistë të PDK- së.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Albrex16/08/2017 10:13

O veq kafaza duhet per bisha me ndertu

beno16/08/2017 10:13

BISHAAA

Shto koment

Të ngjashme