Kur kryetari i Prishtinës shkel rregullat e trafikut

Kur kryetari i Prishtinës shkel rregullat e trafikut

19 maj 2017 17:58

Vetura zyrtare e kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti sot pasdite është parë e parkuar në rrugë në vendin ku është i ndaluar parkimi i automjeteve, e edhe i atyre zyrtare.

Gjatë kësaj kohe kryetari Ahmeti ka qëndruar në një kafene.

Koha.net mëson se ai është parë duke dalë nga vetura dhe duke u futur në kafene.

Policia e trafikut nuk u bë e gjallë.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme