Pastrohen semaforët në Prishtinë Foto: Koha

Pastrohen semaforët në Prishtinë

23 March 2019 10:38

Sot ka filluar pastrimi i semaforëve në kryeqytetin e Kosovës.

Pastrimi po bëhet nga një ndërmarrje private dhe me gjasë e kontraktuar nga komuna e Prishtinës.

Nëpër semaforë të Prishtinës ka pasur të shkruara mbishkrime të Vetëvendosjes.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme