Grimi natyral, Dafina tregon se si aplikohet

08 prill 2018 19:57

Një prej rubrikave të reja të emisionit “JETA” është edhe ajo me grim.

Është grimerja Dafina Neziri nga Kryolan e cila çdo të dytën javë do të vijë për shikuesit me këshilla të ndryshme.

Në episodin e parë, Dafina na sjell një grim natyral e në të njëjtën kohë ajo tregon se si bëhet aplikimi i saj dhe çfarë nuk duhet gabuar më në fytyrat tuaja.

Për më tepër ndiqeni Dafinën në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme