Sa herë në javë duhet ushtruar krahët

06 mars 2018 09:47

Këtë javë në rubrikën “Jeta e shëndetshme” të emisionit “Express” të KTV-së, trajneri Gen Zeqiraj na demonstron disa nga ushtrimet e krahëve.

Sa shpesh duhet ushtruar ato dhe pse janë të rëndësishëm?

Për më tepër ndiqeni intervistën në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme