Perimet e muajit shkurt, çfarë këshillohet të hahet gjatë dimrit

Perimet e muajit shkurt, çfarë këshillohet të hahet gjatë dimrit

07 shkurt 2018 20:16

Stina e dimrit mund të jetë e ashpër, por me ushqimin e duhur përballohet gjithçka.

Në këtë stinë përballemi me dilemën për të konsumuar ose jo perimet dhe frutat jashtë stine dhe harrojmë magjinë e perimeve super të shëndetshme të dimrit.

Të ushqyerit në bazë të stinës konsiderohet shumë i shëndetshëm.

Por, ka disa produkte që i gjejmë sot në treg e që janë të stinës.

Express-KTV ju sjell listën e perimeve të muajit shkurt të cilat duhet t’i konsumojmë dhe që lehtë gjinden në treg:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme