Tri këshilla për një ditë të shëndetshme

Tri këshilla për një ditë të shëndetshme

06 shkurt 2018 19:08

Ndoshta jeni mësuar të ushqeheni jo shëndetshëm si dhe shujtat t’i keni të çrregulluara dhe asnjëherë në kohë të njëjtë.

Si të ushqehemi mirë kuptoni nga nutricionistja Egzona Makolli me këshillat e saj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme