Ëmbëlsirë me karotë, e mirë për shëndetin e përgjithshëm

Ëmbëlsirë me karotë, e mirë për shëndetin e përgjithshëm

05 dhjetor 2017 16:47

Nutricistja Egzona Makolli direkt nga Londra për KTV-në këtë javë ka përgatitur një ëmbëlsirë të shëndetshme dhe të shijshme.

Ëmbëlsira me karota ka shumë veti ushqyese, vitamina e proteina.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme