Çizmet me taka të zeza, modeli më i preferuar

Çizmet me taka të zeza, modeli më i preferuar

10 nëntor 2017 13:22

Tiranë,10 nëntor – E pamundur të mos keni të paktën një palë çizme me takë dhe të zeza në garderobën tuaj.

Klasike, thelbësore, por edhe shumë magjepsëse në thjeshtësinë e tyre, janë të shumëllojshme dhe shik për të gjitha pamjet. Jo më kot edhe stilistët dhe markat më të njohura i propozojnë çdo stinë me pak diferenca.

Pra duhet t’i kemi me patjetër, sepse nuk i frikësohemi daljes nga moda dhe tendencave të momentit.

Nga versioni që nxjerr gjurin deri te ato super sexy, me takë të mesme, të lartë dhe katrore, zgjedhja varet nga ju dhe nga stili juaj personal. E vetmja gjë e sigurt është që nuk do pendoheni kurrë që i keni blerë.

Ja çizmet e zeza me takë që kemi zgjedhur për vjeshtë dimrin 2017/18.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme