Mësoni të mirat e një dreke të shëndetshme nga Egzona

07 nëntor 2017 10:00

Rubrika “Jeta e shëndetshme” e emisionit “Express” të KTV-së, kësaj radhe vjen me një drekë të shëndetshme. Tavë pule me perime.

Nutricionistja Egzona Makolli tregon përgatitjen e kësaj dreke dhe dobitë e saj.

Mësoni më poshtë për këtë recetë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme